Haller Gençlik Merkezi’ne yine NE olmuş! - Eskişehir Haberler

Haller Gençlik Merkezi’ne yine NE olmuş!

Anasayfa / Güncel

Eskişehir'in en gözde mekanlarından biriydi, manzaraya bakın!

Haller Gençlik Merkezi’ne bizi çeken bir şey demek ki varmış. İçeri girdik, ilerliyoruz. Baktık bir iş yerinin kepenkleri indirilmiş. Kapının önüne de içerideki iş yerine ait ne kadar eşya varsa gelişigüzel yığılmış. Tam da Avrupa kenti Eskişehir’in dünyaya nam salmış Büyükşehir Belediye Başkanının göz bebeğim dediği Haller Gençlik Merkezine yakışır bir görüntü...

Haller Gençlik Merkezi'ne yine bir haller olmuş!

Eskişehir’e ilk defa gelen insanların gezip gördükten sonra etkilendikleri yerlerin başında gelir Haller Gençlik Merkezi. Şehrin üzerine giydirilen imaja en çok yakışan yapılardan biridir. Bu yüzden son yıllara kadar oldukça yoğun bir buluşma ve eğlence merkezi özelliğini sürdürmeyi de başarmıştır. Son yıllarda her ne olduysa ya da oluyorsa, Haller’e artık ne haller oluyorsa, o özelliğini büyük bir hızla kaybetmeye başlamış. Kaybetmiş!

Aslında yukarıdaki paragraftaki ifadelere yabancı değilsiniz. 30 Mart 2018 tarihinde “Haller Gençlik Merkezi’nde yaşananlar Büyükşehir adına utanç verici!” başlığıyla yazdığımız yazının ilk paragrafıydı. O yazımızdan sonra birtakım olumlu gelişmeler yaşanmasını umuyorduk ancak olmamış anlaşıldığı kadarıyla.

Sezai Şen'in yazısı için TIKLAYIN

 

1.713 okunma

Yorum Yap

22 Şubat 2019 Cuma

TÜKETİRKEN TÜKENENLER...

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 377
 
yukarı