Ya Mesai Günü Olsaydı: ASRİ MEZARLIK YOLUNDA REZALET! - Eskişehir Haberler

Ya Mesai Günü Olsaydı: ASRİ MEZARLIK YOLUNDA REZALET!

Anasayfa / Güncel

Eskişehir genelindeki kar yağışı ulaşımda büyük sıkıntı yaratırken kent merkezinde belediye ekiplerinin ortada görünmemesi tepki topladı. Asri Mezalık yolunda ise tam bir skandal yaşandı. Cenazelerini defnetmek için mezarlığa giden acılı vatandaşların araçları ve belediye otobüsleri, belediye ekiplerinin önlem almadığı yolda ilerleyemedi. Araç ve otobüsleri itmek zorunda kalan vatandaşlar video paylaşıp, “Büyükşehir Belediyesi nerede. İnsan şuraya bir kürek atar, bu ne rezalet” diye tepki gösterdi

Eskişehir genelindeki kar yağışı ulaşımda büyük sıkıntılar yaratırken kent merkezinde belediye ekipleri ortada görünmedi. Birçok cadde ve sokak temizlenmezken ve gerekli önlemlerin alınmadığı görülürken, çok sayıda vatandaş da araçlarını hareket ettirmedi.

İNSAN BİR KÜREK ATAR!
Asri Mezarlık yolunda ise tam bir skandal yaşandı. Cenazelerini defnetmek için mezarlığa gelen vatandaşların araçları ve belediye otobüsleri, belediye ekiplerinin önlem almadığı yolda ilerleyemedi. Vatandaşlar video paylaşıp, “Büyükşehir Belediyesi nerede. İnsan şuraya bir kürek atar, bu ne rezalet” diye tepki gösterdi.

CENAZELERİNİ DEFNETMEYE ARAÇLARI İTEREK GİTTİLER
Asri Mezarlık yolunda vatandaşlar büyük sıkıntı yaşarken, tehlike de atlattılar. Cenazelerini defnetmek için gelen acılık vatandaşlar bir de üstüne araçlarını itmek zorunda kaldı, kazalar yaşandı.  Önlem alınmadığı ve temizleme yapılmadığı görülen yolda otobüsler de yolda kaldı. Paylaşılan bir videoda yolcuların inerek otobüsü itmeye çalıştıkları görüldü.

2eylul.com.tr

4.259 okunma

Yorum Yap

20 Şubat 2019 Çarşamba

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU...

20 Şubat 2019 Çarşamba

Kavşakta NE YAPILIYOR? Yine Mi Yap Boz

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

20 Aralık 2018 Perşembe

AŞKIN LİSANINDA YÜZDÜ YUNUSLAR

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

23 Mart 2018 Cuma

Niyet hayır, akıbet hayır

online ziyaretçi: 150
 
yukarı