Bakan Yardımcısı Nebati ve Vali Çakacak, STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi - Eskişehir Haberler

Bakan Yardımcısı Nebati ve Vali Çakacak, STK Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

Anasayfa / Güncel

Eskişehir’de bulunan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, Vali Özdemir Çakacak ile birlikte Eskişehir Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıda Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Çakacak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati’nin ilimizdeki iş adamları ve STK temsilcilerinin istek ve taleplerini dinlemek üzere Eskişehir’e geldiğin söyledi.

Her hafta pazartesi günü Anadolu’nun muhtelif şehirlerinde bilgilendirme toplantıları yaptıklarını açıklayan Bakan Yardımcısı Nebati ise Eskişehir’de bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantıların öğleden önce yapılan bölümünde Eskişehirli sanayici ve iş adamlarıyla bir araya geldiklerini hatırlatan Bakan Yardımcısı Nebati, toplantının çok verimli geçtiğini söyledi. Türkiye’nin geleceğini inşa edecek yatırımların hayata geçirilmesine ve görüş alışverişinde bulunulmasına dikkat çeken Bakan Yardımcısı Nebati, bu açıdan iş adamlarının ve STK temsilcilerinin talep, istek ve görüşlerine büyük önem verdiklerini ifade etti.

Kasım ayı enflasyonun düşük çıkması nedeniyle iş dünyasının mutlu olduğunu kaydeden Bakan Yardımcısı Nebati, Türkiye’nin artan ihracat rakamlarına bakıldığında Eskişehir sanayisinin önemli rol oynadığını söyledi. Bakan Yardımcısı Nebati, “Eylül, ayında yüksek çıkan enflasyon rakamlarının hemen ekim ayında düşüşe geçmesi ve özelikle de bu ay açıklanan enflasyon oranlarının eksilere gelmiş olması, hem iş dünyasını hem de bizleri ciddi bir şekilde rahatlattı.” dedi.

Konuşmaların ardından toplantı soru cevap şeklinde devam etti.

1.646 okunma

Yorum Yap

14 Mayıs 2019 Salı

MUĞLA’YI ÖRNEK ALMIŞ

6 Mayıs 2019 Pazartesi

Halk Süt ZAMLANDI!

6 Mayıs 2019 Pazartesi

KADİR BIYIK’TAN RAMAZAN AYI MESAJI

18 Nisan 2019 Perşembe

İNSAN İNSANA EMANETTİR

17 Nisan 2019 Çarşamba

RAPOR DEĞİL MAKALE

28 Ocak 2019 Pazartesi

CENGİZ AKYILDIZ’A AĞIT…

20 Ocak 2019 Pazar

KARA OCAK / KARA YANVAR…

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 250
 
yukarı