Bu da Yaz Yağmuru Çilesi - video - Eskişehir Haberler

Bu da Yaz Yağmuru Çilesi - video

Anasayfa / Güncel

Eskişehir'de dün kısa süreli sağanak her zaman alıştığımız görüntülerin yaşanmasına neden olmaya yett.. Benzer görüntüler yine bilindik noktalarda oluştu.  Neredeyse her yağmurda bu alanlarla ilgili vatandaşlardan gelen tepkiler aynı olmasına karşın bu noktalarla ilgili hala bir çalışma yapmayı yetkili kurumlar yapmayı düşünmüyorlar.

Dün internete düşen videolardan birisi ise diğerlerinden farklıydı. Yağmur sonrasında yol üzerine gelen taşları çekmek için tramvayı durduran vatman inerek yolu açtı. Daha öncede Reşadiye camisi önünde makas değiştirmek için tramvaydan inen vatman görüntüsünü hatırlatan görüntü dün sosyal medyaya yansıyan en ilginç görüntülerdendi.

Yine bazı bölgelerde aynı sorunlarla vatandaşlar uğraşmak zorunda kaldılar. Eskişehir'de  öğleden sonra etkili olan sağanak yağış vatandaşlara zor anlar yaşattı. Bazı mahallelerde su baskınları oldu. Şarhöyük Mahallesi Şeker Sokak'ta bazı evlerin bodrumlarını su bastı. Vatandaşlar her yağmurda aynı manzara olduğunu belirterek yetkililere seslendi.

 

 

1.128 okunma

Yorum Yap

20 Şubat 2019 Çarşamba

Kavşakta NE YAPILIYOR? Yine Mi Yap Boz

20 Şubat 2019 Çarşamba

İnönü Şantiyesi Genişliyor

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 164
 
yukarı