Üst Yapı Sorunlarına Neşter.. - Eskişehir Haberler

Üst Yapı Sorunlarına Neşter..

Anasayfa / Güncel

Kent içindeki yaşanan üst yapı sorunlarına nihayet müdahale yapılmaya başlandı. Ancak çalışmalar yetersiz kalıyor. En son Ali Çetinkaya Caddesi asfaltlandı diye yapılan duyuruya karşın caddenin bir bölümünen yapılmadan bırakıldığı görüldü. Bu kez çalışma Süleyman Çakır Lisesinde yapıldı. Ancak devamı olan caddelerde çalışma yapılıp yapılmayacağı yine ucu açık bir soru olarak duruyor.

Şehir merkezi ve kırsalda yol yapım, bakım ve asfalt yenileme çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, 2 Eylül Caddesi ve Atatürk Caddesi’ni birbirine bağlayan Süleyman Çakır Caddesi’ni asfaltladı.

Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte hem kent merkezinde hem de kırsal kesimde sorumluluk alanında olan alanlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler son olarak şehrin ana arterlerinden olan Atatürk Caddesi ve 2 Eylül Caddesi’ni birbirine bağlayan Süleyman Çakır Caddesi’nde asfalt yenileme işlemi gerçekleştirdi. Gündüz başlayan çalışmalara gece de devam eden ekipler, sabahın ilk saatleri ile birlikte yol çizgileri ve trafik işaretlerini de düzenleyerek caddeyi trafiğe açtı. 

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yaz boyunca kent merkezinde Yunus Emre Caddesi, Atatürk Caddesi, Kırım Caddesi başta olmak üzere birçok caddede asfalt yenileme çalışmalarının gerçekleşeceğini ifade ettiler.

782 okunma

Yorum Yap

26 Aralık 2018 Çarşamba

Okullar Bir Gün Tatil

17 Eylül 2018 Pazartesi

BAKKAL DEFTERİ…

31 Ağustos 2018 Cuma

17 DEĞİL 36 TÜRK DEVLETİ VAR…

16 Ağustos 2018 Perşembe

ÇAY MI GAZOZ MU?

16 Ağustos 2018 Perşembe

YOLU NEDEN UZATTIK BABA?

12 Ağustos 2018 Pazar

NUH’UN GEMİSİDİR TÜRKİYE...

online ziyaretçi: 190
 
yukarı